BIJENVOLK IN UW TUIN !

bijenkast in tuin

Een bijenvolk in uw tuin? Het is eenvoudiger dan u denkt! Kijk hier!

 

BIJENZWERM ??

zwerm small

U heeft een bijenzwerm of wespennest in de tuin.

 Wat nu ??? 

 

EEN TUIN VOL MOOIS !

blauwe druifje

Bij-vriendelijke bloemen maken van uw tuin een feest! Kijk hier.

SPONSORING!

voerakker1 small

Help de bijen!
Stichting Bijenfonds Blaricum en Omstreken.

Sponsort u ook?

BIJENSCHANS KINDERBOERDERIJ HUIZEN WEER OPEN

Vanaf 30 april is de bijenschans op het terrein van Kindeboerderij de Warande in Huizen weer te bezoeken. Iedere laatste zondag van de maand vertelt een imker van de vereniging iets over de (honing)bij onder de noemer: "bijles bij de bijen".

Sinds 2014 staat er een prachtige bijenschans op het terrein van de kinderboerderij. Deze is mede mogelijk gemaakt door de samenwerking tussen de imkersvereniging Blaricum en omstreken, de gemeente Huizen en de kinderboerderij. De bijenschans is niet alleen van belang voor het in stand houden van de bijenpopulatie, het is ook een verrijking van het park, de omgeving en de kinderboerderij, vanwege zijn unieke educatieve functie. De bijenschans is van april t/m september elke laatste zondag van de maand van 14.00 tot 16.00 uur geopend voor iedereen!

Welke dagen te bezoeken?

  • 30 april
  • 28 mei
  • 25 juni
  • 30 juli
  • 27 augustus
  • 24 september

 

Wie is online?

We hebben 36 gasten en geen leden online

U bevindt zich hier: Start Bijenschansen Algemeen Nieuws Bijenschans kinderboerderij Huizen weer open